Psycholog Brzeg | Terapia i Wsparcie

logo

TERAPIA PAR w Czeska Wieś

Ratunek dla związku

Terapia par

  • Praca terapeutyczna może trwać kilka spotkań, a nawet dłużej
  • Pierwsza wizyta odbywa się w charakterze konsultacji
  • Zapewniam dyskrecję, otwartość i neutralność
 

Z czym najczęściej zgłaszają się osoby na terapię?

  • sytuacje kryzysowe w związku
  • trudności w relacjach (budowanie trwałych związków)
  • rozwód, separacja
  • zdrada
  • wypracowanie niezależności i zaufania
  • brak bliskości fizycznej i emocjonalnej
Rozpad związku, terapia par, | psycholog par Brzeg

Terapia małżeńska

Terapia par, terapia małżeńska pomaga w pokonaniu trudności, które z czasem mogą pojawić się w związku. Odbudowa wzajemnej relacji, przy wsparciu terapeuty, psychologa jest najlepszym co możecie dać sobie nawzajem. 

Celem terapii jest zmiana w relacjach między ludźmi, których uczucie wygasło, natłok obowiązków domowych i zawodowych zabiera radość z bycia razem. Ciągła złość, frustracja na partnera powodują, że miłość, oczekiwania względem siebie i drugiej połówki nie są tym, co mamy i sami dajemy. 

Być może zastanawiacie się nad separacją, rozwodem lub w waszym związku pojawił się ktoś trzeci? 

Zdrada fizyczna, zdrada emocjonalna nie pozwalają Wam na bycie razem? To ten etap, w którym możecie wypracować zmianę, cieszyć się ponownie związkiem.

Szukasz terapii małżeńskiej w Czeska Wieś?

Psycholog par

Konsultacja psychologiczna, bądź podjęcie terapii może okazać się pomocne w odbudowaniu związku.

Terapeuta pomaga w lepszym zrozumieniu własnych emocji i zachowania oraz ukierunkowuje na otwartość względem drugiej połowy. 

Psychoterapia par to regularne spotkania, które mają stałą częstotliwość i są prowadzone przez tego samego terapeutę, który na początku poznaje bieżącą i przeszłą sytuację pary. Jedna sesja to 60-90 minut. Sesje odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu o ustalonej godzinie. Czas trwania całej psychoterapii jest uzależniony od tego, jakie cele ustalimy na początku i na czym nam zależy.

Korzyści z terapii małżeńskiej

Zdrada i co dalej? 

Praca z parą, która chce przepracować trudne emocje związane ze zdradą polegają na wielu aspektach, wymiarach i celach jak:

Jeżeli zmagacie się z problemami w Waszym związku, nasza terapia małżeńska może być odpowiedzią na Wasze potrzeby. Na celu mamy pomóc Wam w pokonaniu trudności, które mogą czasem zakłócić harmonię między partnerami. Poprzez odbudowę wzajemnej relacji przy wsparciu doświadczonego terapeuty lub psychologa, możemy zapewnić Wam najwyższą jakość wsparcia.

Nasze sesje koncentrują się na pomocy parom w odzyskiwaniu utraconego uczucia, zarządzaniu natłokiem domowych i zawodowych obowiązków, a także radzeniu sobie z ciągłą złością czy frustracją, które mogą destabilizować waszą relację.

Jeśli rozważacie separację lub rozwód, borykacie się z problemami wynikającymi z zdrady fizycznej lub emocjonalnej, lub jeśli w waszym związku pojawiła się trzecia osoba - nie jest za późno na próbę naprawy i odbudowy waszej więzi.

Zapraszamy do terapii par. Tę sieć wsparcia uważamy za najlepszy prezent, jaki możecie sobie wzajemnie podarować. Bo to właśnie dzięki temu możecie ponownie znaleźć radość bycia razem i cieszyć się swoim związkiem.

Masz problemy w związku, które wydają się nie do pokonania? Pomogę Ci odbudować waszą relację. W mojej roli jako profesjonalnego terapeuty i psychologa chciałbym oferować wsparcie i pomóc Wam skupić się na tym, co jest najważniejsze - Waszej miłości.

Moim celem jest zmienić sposób, w jaki obcujecie się od siebie, spowodowany wymagającym natłokiem obowiązków domowych i zawodowych, ciągłą złością oraz frustracją. To wszystko przytłacza uczucia miłości i oczekiwania względem siebie.

Jeżeli zastanawiasz się nad separacją, rozwodem lub jeśli w twoim związku pojawił się ktoś trzeci, mogę Ci pomóc. Zdrada - zarówno fizyczna, jak i emocjonalna - może wywołać ogromne problemy. Jestem tu, aby pomóc Wam pracować nad rozwiązaniem problemów i przekształceniem ich w coś pozytywnego.

Terapia par Czeska Wieś


Terapia par Czeska Wieś


Terapia par Czeska Wieś


Terapia par Czeska Wieś


Czasami codzienność i natłok obowiązków mogą sprawić, że wydaje nam się, że nasze uczucia do partnera zaczynają wygasać. Czy też złość i frustracja skierowane na bliską nam osobę powodują, że nie jesteśmy w stanie dostrzec tego, co kochamy w drugiej połówce? Jeśli to brzmi znajomo, to terapia par lub małżeńska może być tym, czego potrzebujecie.

Podczas sesji terapeutycznych pracujemy nad odbudową wzajemnej relacji oraz szukamy sposobów na poradzenie sobie z problemami i trudnościami w związku. Naszym celem jest pomoc w dokonaniu pozytywnej zmiany w relacjach między partnerami.

Terapia może okazać się bardzo pomocna nawet w najtrudniejszych sytuacjach - jeśli zastanawiacie się nad separacją lub rozwodem albo jeśli pojawiła się między Wami osoba trzecia. Zdrady - zarówno fizyczne, jak i emocjonalne - również mogą stać się tematem naszych sesji.

Z naszą pomocą macie szansę wypracować zmianę i znów cieszyć się swoim związkiem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - terapia par i małżeńska z doświadczonym psychologiem to najlepsze, co możecie dać sobie nawzajem.

Szukasz pomocy w pokonaniu trudności, które pojawiają się z czasem w Twoim związku? Oto nasza propozycja dedykowana Tobie i Twojemu partnerowi.

Oferujemy terapię par, znaną również jako terapia małżeńska. Ten rodzaj wsparcia ma na celu odbudować wzajemne relacje i przywrócić radość bycia razem. Celem terapii jest zapewnienie zmian w relacjach między osobami, u których uczucie wydaje się wygasłe, a natłok obowiązków domowych i zawodowych zabrał radość codziennego bycia razem.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci skierować niekontrolowane emocje, takie jak ciągła złość i frustracja, na konstruktywne tory. Chcemy pomóc Wam obu odnaleźć miłość i spełnić oczekiwania względem siebie i swojego partnera.

To może być trudny czas dla Ciebie, jeśli zastanawiasz się nad separacją lub rozwodem lub jeśli w waszym związku pojawił się ktoś trzeci. Fizyczna lub emocjonalna zdrada sprawiają, że bycie razem jest coraz trudniejsze. Dlatego jesteśmy tutaj, aby towarzyszyć Wam w tej podróży.

Jeżeli chcecie wypracować zmianę i ponownie cieszyć się związkiem, nasza terapia par może okazać się dla Was idealnym rozwiązaniem.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak możemy Ci pomóc na drodze odbudowy Twojego związku.