Psycholog Brzeg | Terapia i Wsparcie

logo

TERAPIA INDYWIDUALNA w Grodków

Pomoc psychologiczna, psychoterapia

Terapia dla osób dorosłych

 • Pracuję z osobami dorosłymi w gabinecie oraz on-line
 • Pierwsza wizyta odbywa się w charakterze konsultacji
 • Zapewniam dyskrecję i bezpieczną, zaangażowaną terapię
 

Z czym najczęściej zgłaszają się pacjenci?

 • sytuacje kryzysowe
 • trudności w relacjach (budowanie trwałych związków)
 • zaburzenia lękowe, fobie
 • zaburzenia odżywiania
 • depresja
 • rozwód, separacja
 • śmierć, choroba bliskiej osoby
 • zmiana pracy, rozwój osobisty
Psychologist understanding problems of a woman patient

 

Psychoterapia, terapia psychologiczna jest zalecana dla osób, które zmagają się z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami nastroju (depresja, obniżony nastrój), zaburzeniami na tle lękowym (lęki, kompulsje, fobie, ataki paniki). 

Pracuję z osobami, które borykają się z zaburzeniami odżywiania (bulimia, anoreksja), uzależnieniem, mają kłopoty seksualne, doświadczają ogromnego stresu. Co raz częściej z terapii korzystają osoby, które chcą rozwinąć skrzydła, poznać siebie.

 Zwrócenie się o pomoc i troska o swój dobrostan jest znakiem ogromnej siły.

 

Szukasz psychologa w Grodków dla siebie lub osoby bliskiej?

Żałoba po stracie

Konsultacja psychologiczna bądź podjęcie terapii może okazać się konieczna podczas żałoby.

Mimo że smutek, towarzyszący stracie, jest reakcją naturalną, niektóre osoby mogą wymagać wsparcia specjalisty: psychologa, psychiatry czy psychoterapeuty. Dotyczy to w szczególności sytuacji, kiedy osobie dotkniętej żałobą zaczynają towarzyszyć myśli samobójcze lub jej życie i zdrowie jest zagrożone. 

Terapia indywidualna podczas żałoby pomaga pogodzić się ze stratą, obserwować swoje emocje, a w konsekwencji ułatwia powrót do dotychczasowego funkcjonowania mimo towarzyszącego bólu. Wsparcie otrzymywane podczas terapii pomaga przejść przez poszczególne etapy żałoby, takie jak szok, uświadomienie sobie straty, wycofanie, powracanie do zdrowia a w konsekwencji odnowę.

Depresja i zaburzenia lękowe

Podejrzewasz u siebie depresję lub cierpisz z powodu lęków, myśli lękowych lub fobii? Rozmowa ze specjalistą to najlepsze rozwiązanie.

Depresja to jedno z najczęściej występujących zaburzeń psychicznych. Zyskała wręcz miano choroby cywilizacyjnej ze względu na swoje rozpowszechnienie. Depresja nie polega wyłącznie na obniżonym nastroju, jednak jej objawy to także zaburzenia rytmu dobowego, zaburzenia apetytu, objawy somatyczne, poczucie winy, myśli rezygnacyjne, czy poczucie zobojętnienia.

Do ryzyka powstania depresji mogą przyczynić się zarówno czynniki biologiczne, jak i psychologiczne. Możliwe jest również wzajemne nakładanie się ich. W zależności od indywidualnych kwestii dobiera się różne sposoby leczenia depresji: wyłącznie farmakoterapię, wyłącznie psychoterapię lub psychoterapię w połączeniu z farmakoterapią.

Przemoc, uzależnienia

Osoby dotknięte przemocą wymagają pomocy psychologicznej, a jedną z jej form może być terapia indywidualna. Jest to także rozwiązanie dla osób uzależnionych i ich bliskich.

Terapia indywidualna pomoże osobie uzależnionej na nowo nauczyć się funkcjonować w otaczającym świecie, w bardziej adaptacyjny i mniej destrukcyjny sposób. 

Dzięki terapii indywidualnej pacjent ma szansę zapoznać się ze swoimi słabościami oraz spróbować nad nimi pracować. Terapia może być dobrym rozwiązaniem również dla osób współuzależnionych. Dzięki niej osoby z otoczenia osoby uzależnionej będą miały świadomość, jak można w mądry sposób nieść pomoc. 

Terapia indywidualna uzależnień może zatem przynieść szereg korzyści i zdecydowanie podnieść komfort życia i dobrostan, zarówno samej osoby uzależnionej, jak i jej bliskich.

Czy zmagasz się z zaburzeniami osobowości, zmianami nastroju takimi jak depresja czy obniżony nastrój? A może stawiasz czoło zaburzeniom na tle lękowym, takim jak fobie, kompulsje czy ataki paniki? Szukasz wsparcia w walce z zaburzeniami odżywiania jak bulimia czy anoreksja? Wiem, jak ciężko jest poradzić sobie z uzależnieniem, problemami seksualnymi czy ogromnym stresem.

Dobrze trafiłeś/łaś. Jestem terapeutą, który specjalizuje się w pomocy osobom w wyżej wymienionych sytuacjach. Terapia indywidualna, którą prowadzę to bezpieczna przestrzeń i skuteczne narzędzie służące do rozwoju i odkrywania siebie.

Chcę Ci przekazać jedno - zwrócenie się o pomoc i dbałość o swój własny dobrostan jest znakiem wielkiej siły. Pamiętaj - nie jesteś sam/a. Zacznijmy razem pracę nad Twoim dobrem już dziś!

Nasza oferta psyhoterapii i terapii psychologicznej skierowana jest do osób, które zmagają się z zaburzeniami osobowości, nastroju jak depresja czy obniżony nastrój oraz zaburzeniami na tle lękowym, takimi jak lęki, kompulsje, fobie czy ataki paniki.

Ponadto pracujemy z osobami dotkniętymi problemami takimi jak zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja), uzależnieniem czy kłopotami seksualnymi. Jeżeli doświadczasz ogromnego stresu czy pragniesz lepiej poznać siebie i swoje możliwości - ta oferta jest dla Ciebie.

Adresowana jest również do wszystkich, którzy pragną rozwijać siebie, zdobyć większą samodzielność i pewność siebie. Uważamy, że zwrócenie się o pomoc i troska o swój dobrostan to znak ogromnej siły - dlatego chcemy Ci w tym pomóc.

Poszukujesz pomocy w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi? Skorzystaj z profesjonalnej terapii indywidualnej. Jest to idealna propozycja dla osób zmagających się z zaburzeniami osobowości, nastroju - m.in. depresją czy obniżonym nastrojem, oraz zaburzeniami na tle lękowym takimi jak: lęki, kompulsje, fobie i ataki paniki.

Moja oferta jest również skierowana do osób borykających się z zaburzeniami odżywiania (bulimia, anoreksja), uzależnieniem, problemami seksualnymi czy doświadczających ogromnego stresu.

Wsparcie psychoterapeutyczne może być pomocne nie tylko w przypadku poważnych problemów zdrowotnych. Coraz częściej z mojej pomocy korzystają osoby, które chcą lepiej poznać siebie i rozwijać swoje umiejętności radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami.

Pamiętaj, że zwrócenie się o pomoc i troska o swój dobrostan jest znakiem ogromnej siły. Skontaktuj się ze mną, by dowiedzieć się więcej lub umówić na spotkanie.

Zapraszam do skorzystania z terapii indywidualnej - specjalistycznej pomocy skierowanej do osób, które doświadczają różnego rodzaju problemów emocjonalnych i psychicznych.

Specjalizuję się w obszarach takich jak zaburzenia osobowości, zaburzenia nastroju, w tym depresja i obniżony nastrój, a także problematyka lękowa, obejmująca lęki, kompulsje, fobie oraz ataki paniki.

Posiadam również doświadczenie w pracy z osobami zmagającymi się z zaburzeniami odżywiania (bulimia, anoreksja), uzależnieniami czy problemami o podłożu seksualnym. Prowadzę wsparcie dla osób przeżywających duże natężenie stresu.

Jestem otwarty na współpracę z osobami, które poza powyższymi kwestiami, pragną lepiej poznać siebie i rozwijać swoje umiejętności oraz potencjał.

Pamiętaj, że zgłoszenie prośby o pomoc i troszczenie się o swój własny dobrostan to znak siły, a nie słabości. Zapraszam do kontaktu i rozpoczęcia drogi ku zmianie.

Terapia indywidualna Grodków


Terapia indywidualna Grodków


Terapia indywidualna Grodków


Terapia indywidualna Grodków