Psycholog Brzeg | Terapia i Wsparcie

logo

PSYCHOLOG DZIECIĘCY w Szydłowice

Terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

 • Pracuję z dziećmi od 7 roku życia i młodzieżą
 • Pierwsza wizyta odbywa się z rodzicami dziecka / nastolatka
 • Zapewniam dyskrecję i dotrzymanie tajemnicy zawodowej
 

Z czym najczęściej zgłaszają się pacjenci i ich rodzice?

 • brak akceptacji rówieśniczej
 • strach przed oceną, niskie poczucie wartości
 • konflikty szkolne i rodzinne
 • trudności w koncentracji, nauce
 • zaburzenia lękowe, fobie
 • zaburzenia odżywiania
 • depresja u nastolatków
 • rozwód rodziców
 • śmierć, choroba
 • samookaleczanie
Photo by MART PRODUCTION on Pexels.com

 

W proces terapii dzieci i młodzieży zwykle włączeni są rodzice. Pierwsze spotkanie konsultacyjne odbywa się z samymi rodzicami. Kolejne wizyty to indywidualne spotkania terapeuty z dzieckiem. 

Po diagnozie psychologicznej, ustaleniu celu terapii, psycholog przedstawia plan i częstotliwość spotkań. Sesje często wzbogacone są o zadania dla całej rodziny, których wykonanie powinno odbywać się między wizytami w gabinecie.

Szukasz pomocy dla dziecka lub nastolatka w Szydłowice?

Konsultacje rodzicielskie

Jesteś rodzicem i niepokoi Cię zachowanie dziecka? Wizyta u specjalisty to pierwszy rok, który warto podjąć. 

Moja oferta jest skierowana do rodziców dzieci od 7 roku życia oraz młodzieży, którzy poszukują wsparcia psychologicznego dla swoich pociech. Zapewniam profesjonalizm, pełną dyskrecję oraz dotrzymanie tajemnicy zawodowej.

Pierwsza wizyta odbywa się z rodzicami, którzy są kluczowymi partnerami w procesie terapii. Celem tego spotkania jest wzajemne poznanie się, omówienie problemu i ustalenie celu terapii. Kolejne wizyty to indywidualne spotkania z dzieckiem, podczas których mogę na bieżąco ocenić postęp i ewentualnie dokonywać korekt planu terapii.

Po przeprowadzeniu diagnozy psychologicznej przedstawiam plan oraz częstotliwość spotkań. Sesje są często urozmaicone o zadania dla całej rodziny, które mają na celu poprawę relacji i wspieranie dziecka w procesie terapii.

Zapraszam do kontaktu i umawiania wizyt. Gwarantuję pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego małego pacjenta.

Psycholog dziecięcy w Szydłowice zaprasza na konsultacje dla dzieci od 7 roku życia i młodzieży. Pierwsza wizyta zawsze odbywa się z udziałem rodziców dziecka/nastolatka, co pozwala na lepsze oraz pełniejsze zrozumienie problemu.

Gwarantuję pełną dyskrecję i przestrzeganie tajemnicy zawodowej.

Podczas naszej współpracy, terapia będzie oparta na indywidualnych spotkaniach z dzieckiem/nastolatkiem. Rodzice będą jednak regularnie informowani o postępach i zaangażowani w cały proces, aby mogli aktywnie pomagać swoim dzieciom także poza gabinetem.

Po przeprowadzeniu diagnozy psychologicznej i ustaleniu celów terapii, przedstawię Państwu plan działania oraz częstotliwość spotkań. Sesje terapeutyczne często są uzupełniane o zadania dla całej rodziny. Realizacja tych zadań między wizytami, jest istotnym elementem procesu terapeutycznego.

Psycholog dziecięcy Szydłowice


Psycholog dziecięcy Szydłowice


Psycholog dziecięcy Szydłowice


Psycholog dziecięcy Szydłowice


Jeżeli Twoje dziecko boryka się z problemami emocjonalnymi, jest zestresowane, ma trudności w relacjach z rówieśnikami, nie radzi sobie ze stresem szkolnym lub po prostu potrzebuje pomocy w mierzeniu się z wyzwaniami dnia codziennego, zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Jestem doświadczonym psychologiem dziecięcym pracującym w Szydłowice. Prowadzę terapię dla dzieci od 7 roku życia oraz młodzieży.

Gwarantuje pełną dyskrecję oraz zachowanie tajemnicy zawodowej. W proces terapii zazwyczaj osoby bliskie są aktywnie zaangażowane - pierwsza konsultacja odbywa się z udziałem rodziców. Następnie przeprowadzam sesje indywidualne, po których zdaje dokładne sprawozdanie pisemne.

Po przeprowadzeniu diagnozy psychologicznej dziecka i ustaleniu celów terapii, przedstawiam plan oraz częstotliwość spotkań. Moje sesje często zawierają zadania domowe dla całej rodziny, które mają na celu umocnienie więzi między dzieckiem i rodzicami.

Szukasz odpowiedniego specjalisty, który zadba o zdrowie psychiczne Twojego dziecka lub nastolatka? Skorzystaj z usług profesjonalnego psychologa dziecięcego pracującego w Przelesie już od 7 roku życia.

Nasza pierwsza konsultacja odbywa się wspólnie z rodzicami, aby jak najlepiej zapoznać się z problemem i opracować dedykowany plan działań. Zapewniam pełną dyskrecję oraz dotrzymanie tajemnicy zawodowej.

Od wielu lat skutecznie prowadzę terapię dla dzieci i młodzieży, podczas której rodzice są aktywnie włączeni do terapeutycznego procesu - zarówno na etapie konsultacji jak i realizacji planów terapeutycznych. Znacznie ten podejście poprawia skuteczność sesji terapeutycznych.

Po przeprowadzonej diagnozie psychologicznej i ustaleniu celu terapii, przedstawiam rodzicom jasno określony plan działań oraz szczegółowo omawiam częstotliwość spotkań. Sesje z dziećmi często są wzbogacone o zadania dla całej rodziny do wykonania pomiędzy wizytami.

Zapraszam do kontaktu i umówienia terminu pierwszej konsultacji. Pomożemy Twojemu dziecku osiągnąć równowagę emocjonalną i radzić sobie z trudnościami na co dzień.