Uwaga! Znamy lek na otyłość! Raspberry Ketone Max

Nie tak dawno naukowcy wyizolowali związek z owoców malin, który w najbliższym czasie może stać się pierwszym lekiem na otyłość. Keton malinowy został już poddany wielu badaniom naukowym, które potwierdzają jego działanie w przyspieszaniu spalania tkanki tłuszczowej.Dzięki temu na rynku pojawiły się tabletki Raspberry Ketone Max, które zawierają wysoką dawkę ketonu malinowego. 

Wspomniany związek to naturalny polifenol występujący w owocach maliny czerwonej, odpowiada za ich smak i aromat. Zastosowanie ketonu malinowego w odchudzaniu otwiera przed chorymi nowe możliwości leczenia. Substancja ta zawiera wysoką dawkę hormonu – adiponektyny, która przede wszystkim oddziałuje na metabolizm, zmniejszając poziom kwasów tłuszczowych oraz glukozy.

Jak działają ketony malin w Raspberry Ketone Max?

Wykazano, że adiponektyna korzystnie działa nie tylko w terapii otyłości, ale również pozwala na unormowanie ciśnienia krwi, co łagodzi symptomy nadciśnienia. Stosowanie Raspberry Ketone Max pozwala zmniejszyć stopień odtłuszczenia wątroby. Dzięki temu możliwe jest wspomaganie leczenia cukrzycy oraz miażdżycy. Adiponektyna wpływa również na zwiększenie wydzielania noradrenaliny, co przekłada się na przyspieszone spalanie tłuszczu oraz zwiększenie szybkości pracy całego metabolizmu.

Badania naukowe nad ketonami malin

Przeprowadzono zaawansowane badania sprawdzające działanie ketonu malinowego na proces lipolizy. Okazało się, że systematyczne przyjmowanie suplementu Raspberry Ketone Max przyspiesza 600-krotnie proces rozkładu łańcuchów tłuszczowych. Dzięki temu osoby poddane badaniu traciły nawet 8 kg czystego tłuszczu w miesiąc!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*