Zatrzymaj młodość z kremem Lefery

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Jeżeli Twoim zmartwieniem są zmarszczki to dobrze trafiłaś, ponieważ nigdy nie jest za późno, aby wyglądać młodziej. Najnowszy krem stworzony przez markę Lefery Cosmetics pozwoli Ci zatrzymać młody wygląd skóry na dłużej. Kompozycja kremu to owoc wieloletnich badań, tak aby dzięki addytywnemu działaniu składników aktywnych uzyskać maksymalne  odmłodzenie skóry.

Poziom kolagenu a wiek

Kolagen to niezwykle znaczące białko występujące w organizmie ludzkim. Odgrywa ważne funkcje w większości procesów życiowych przebiegających w narządach i tkankach. Białko to odpowiada za jędrność i odpowiedną gęstość skóry oraz jej jędrność. Niestety nasz organizm produkuje odpowiednią ilość kolagenu tylko do 25-go roku życia. Z każdym rokiem, poziom kolagenu systematycznie się obniża. W wieku 40 lat pozostaje go zaledwie 60%, dlatego konieczne jest zewnętrzne uzupełnienie jego niedoborów, aby zachować dobrą kondycję skóry.

Konsekwencje niskiego poziomu kolagenu w skórze

– utrata gęstości skóry

– obniżona elastyczność

– powstawanie zmarszczek

– przebarwienia pigmentacyjne skóry

Dlaczego krem Lefery Active Cell Regeneration for Day?

Jest to jedyny preparat kosmetyczny, który zawiera wysokie dawki mikrocząsteczkowych substancji aktywnych. Tylko taka forma jest w pełni przyswajalna przez głębokie warstwy skóry. W składzie kremu Lefery znajdziemy naturalny kolagen posiadający identyczną strukturę jak białko występujące w skórze człowieka. Wpływa to dodatkowo na wyższy wskaźnik bioprzyswajalności w porównaniu do innych rodzajów kolagenu stosowanych masowo w kremach na zmarszczki. Lefery Active Cell Regeneration zawiera również kwas hialuronowy, którego ilość także maleje wraz z wiekiem.  Substancja ta hamuje proces obumierania komórek tkanki łącznej skóry (apoptozy) przez co opóźnia starzenie skóry. Chroni ją przed wiotczeniem i negatywnym wpływem wolnych rodników czy promieniowanie UV. Dodatek olejów z ogórecznika i awokado dostarcza skórze niezbędnej dawki flawonoidów, które stanowią cenne źródło naturalnych antyoksydantów.  Substancje te oddziałują na skórę, zapobiegając utracie kolagenu i elastyny, ponieważ hamują działanie enzymów katalizujących degradację tych białek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*