Opinie o grze Operation X

Gry przeglądarkowe nigdy nie spotykały się z moją aprobatą, jednakże Operation X posiada chociaż ciekawą tematykę. Nie spotkałam się jeszcze z grą mmorpg, która dotyczyłaby agentów FBI, dlatego też ciekawa byłam o co dokładnie w niej chodzi.

Otóż fabuła nie została wymyślona na potrzeby gry, wręcz odwrotnie, gra powstała dzięki fabule książki Operation Blackmail, także już to może wskazywać na coś interesującego. Nie wzruszona moją awersją do gier przeglądarkowych nieco pokrzątałam się w świecie agentów.

Agenci zamknięci w systemie

Zaczyna się standardowo –wybierasz asystenta detektywa, jego wygląd i imię i wyruszasz na misję. Dopiero po jakimś czasie sam stajesz się pełnoprawnym funkcjonariuszem i samodzielnie wyruszasz na zlecenie.

1194339 Opinie o grze Operation X

Zdecydowanym plusem jest oczywiście sama fabuła – przedzieranie się przez szereg wskazówek i zagadek to nie lada zadanie, szczególnie dla tego laika kryminałów jak ja, dlatego uważam, że to całkiem dobra i odprężająca zabawa, choć dość krótka. Niestety takie przeglądarkowe gry potrafią szybko znużyć swoją monotonnością, gdyż tak naprawdę nic ponadto co ujrzeliśmy na początku nie pokażą nam później. 

Mimo wszystko za oryginalność jakim jest skorzystanie z fabuły książki Operation BlackMail, uważam, że jest to jedna z ciekawszych odkryć jakie można dokonać pośród darmowych gier na przeglądarki.

%name Opinie o grze Operation X

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*