Masaż przy użyciu kul i piłek

Profesjonalny masaż całego ciała jest naprawdę skutecznym sposobem na odpoczynek, relaks i ucieczkę codziennego  stresu życia. Masaż przy użyciu kul lub piłek można zrobić samemu, wystarczy parę piłek tenisowych i długi Tubesock z bawełny. Ten rodzaj masażu jest również znany jako masaż piłką . Oto jak to zrobić.

Po pierwsze, piłki tenisowe należy złączyć razem korzystając np.  z taśmy maskującej. Po tym, włóż te piłki do środka część Tubesock i zawiązać węzeł na każdym końcu. Można również użyć gumki do tego celu. Najlepiej, jeśli wyjdziesz na stopę z tkaniny wiszące na każdym końcu.

Do przedramienia i nadgarstka, miejsce to masażysta piłkę na dowolnej płaskiej powierzchni i położyć rękę między rowek dwie kulki. Trzymaj rękę nadal, ale ruch ciała w przód iw tył i obróć masażu w rękę od łokcia do nadgarstka, a następnie z powrotem.

Alternatywnie, można zrobić masaż na ścianie w pozycji pionowej.
Może to być również wykorzystywane w masowaniu do ramion i szyi. Użyj delikatny, ale zdecydowany nacisk. Również dobrym sposobem na to jest stać pod ścianą i ruch ciała przed masażysta z boku na bok lub w górę iw dół.

Teraz nadszedł czas na masaż dolnej części pleców. W tej dziedzinie należy oprzeć o ścianę piłkę umieszczoną po jednej stronie kręgosłupa.
Inną techniką, którą możesz spróbować jest masaż z jedną kulą, która wymaga użycia tylko jednej piłki tenisowej w dłoni. Potrzymaj i tocz ją wewnątrz dłoni w celu ułatwienia masażu. Zrób to samo na nogę, kładąc piłkę pod łukiem stopy i roluj  ją delikatnie na podłodze.

%name Masaż przy użyciu kul i piłek

Forskolin

297 zł 137 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 160 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*