Kosmetyki zwalczające cellulit

Cellulit to wróg numer 1 wielu kobiet. Dopada nie wiadomo kiedy a przyczyny jego powstania tkwią najczęściej w źle skomponowanej diecie i braku ruchu. Z tego też względu należy właściwie dobierać pokarmy i żyć tak, by aktywność fizyczna towarzyszyła nam każdego dnia.
Dobra dieta i ruch fizyczny to jednak nie wszystko, walkę z cellulitem należy wzbogacić także stosowaniem kosmetyków. Pomocną rękę wyciąga wiele firm, które w swojej ofercie posiadają preparaty antycellulitowe.

Jedną z nich jest firma Eveline, która wypuściła na rynek serię Slim Extreme 3D. Wśród nich występuje między innymi Koncentrat antycellulitowy Kuracja zwalczająca zaawansowany cellulit. Preparat ten przeznaczony jest do walki z uporczywym cellulitem. Zawarte w nim substancje aktywne likwidują złogi tłuszczu, zapobiegając powstawaniu kolejnych. Pobudzają krążenie przez co uelastyczniają i ujędrniają skórę. W swoim składzie zawierają L-Carnitynę, ekstrakt z guarany i z zielonej herbaty, algi laminaria, kwas hialuronowy, naturalną bateinę. Stosując koncentrat antycellulitowy Eveline sprawiamy, że nasza skóra nie tylko jest doskonale uelastyczniona i gładka, ale także przyczyniamy się do zmniejszenia cellulitu i do likwidacji nierówności skóry.

Kolejnym kosmetykiem do walki z cellulitem marki Eveline jest Termoaktywne serum wyszczuplające. Jego zadaniem jest rozgrzewanie ciała, co prowadzi do spalania tkanki tłuszczowej. Po nałożeniu kosmetyku na miejsca dotknięte cellulitem odczuwa się ciepło, które daje nam sygnał, że preparat działa. Wnika on w głąb skóry powodując, że tkanki tłuszczowe ulegają zmniejszeniu a skóra staje się bardziej jędrna, dzięki czemu nasza sylwetka nabiera kobiecych kształtów.

Jeszcze jeden kosmetyk firmy Eveline do walki z cellulitem to Serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające stworzone z myślą o skórze wrażliwej. Składniki preparatu ujędrniają ciało, przyspieszają metabolizm, redukują tkankę tłuszczową. Stworzony z myślą o skórze wrażliwej nie powoduje podrażnień.

Ważne jest, by preparaty antycellulitowe wmasowywać w skórę dotkniętą cellulitem. W ten sposób ułatwimy dotarcie preparatu w głąb skóry, dzięki czemu osiągniemy lepsze rezultaty.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*