Jak odmłodzić skórę o 7 lat?

Wbrew powszechnej opinii, możliwe jest skuteczne odwrócenie oznak starzenia i nie mamy tutaj na myśli intryg reklamowych czy porad pseudoznawców. Zebraliśmy proste i praktyczne wskazówki, które pozwolą Ci naturalne odmłodzić skórę oraz zlikwidować przebarwienia, zmarszczki i inne objawy starzenia się skóry.

Nawilżanie

Główną przyczyną przedwczesnego powstawania zmarszczek jest nadmierne przesuszenie skóry, dlatego w pierwszej kolejności powinniśmy zadbać o przywrócenie skórze prawidłowego stopnia nawilżenia.  W tym celu do codziennej pielęgnacji skóry należy włączyć preparaty zawierające nawilżające składniki, takie jak: kwas hialuronowy, olejki owocowe czy pantenol.

1318016473732 Jak odmłodzić skórę o 7 lat?

Polub kwasy AHA

Przed snem powinnaś każdego dnia nakładać na skórę krem lub preparat zawierający kwasy alfa-hydroksylowe. Pozwolą Ci one pozbyć się zanieczyszczeń zgromadzonych na powierzchni naskórka w ciągu dnia oraz delikatnie pozbyć się martwych warstw skóry, umożliwiając odsłonięcie nowych, zdrowych warstw naskórka. Szukaj na etykiecie kremów, takich składników jak: kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas cytrynowy oraz jabłkowy.

Kuracja anti-aging

Prawidłowa pielęgnacja pozwoli odmłodzić się nawet o 7 lat. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu molekularnych substancji, które odmładzają DNA skóry. Warunkiem jest otrzymanie kolagenu czy kwasu hialuronowego w postaci rozdrobnionej i zhomogenizowanej, co pozwoli zwiększyć skuteczność kuracji na zmarszczki o 86%. Kremem anti-aging, który umożliwia odmłodzenie i usunięcie zmarszczek jest preparat Lefery, który jest najnowszym produktem francuskich genetyków.

Domowe maseczki i peelingi na zmarszczki

Wiele kobiet preferuje stosowanie domowych rozwiązań na zmarszczki, na przykład aspiryny czy soko z cytryny, które rozjaśniają przebarwienia i nadają skórze młodzieńczego blasku. Warto również stosować domowe serum zawierające niskocząsteczkowy kwas hialuronowy i olejek arganowy, które nie tylko nawilża skórę, ale również zapobiega powstawaniu zmarszczek.

^

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*